Başarılı Bir Aggregator

Özel alışveriş kulüplerinin sayılarının artmasıyla takip etmek de bir anlamda zorlaştı. Her özel alışveriş sitesinin günde yaklaşık 15 kampanya yaptığını düşünürsek, takip etmek gerçekten de zor. Rekabetin artmasıyla gerçekten çok güzel kampanyalar çıkıyor ve bazılarını kaçırmak mümkün.

AlisverisKulupleri.com, özel alışveriş kulüplerinin kampanyalarını listeleyen, hatta çekici kampanyaları öne çıkaran ve kullanıcıya sunduğu “marka hatırlatıcı” özelliği ile beklediğiniz kampanyaları kaçırmamanızı sağlayan bir hizmet.

Alışveriş Kulüpleri sayesinde bitmek üzere olan bütün kampanyaları da görmeniz mümkün. Bunun yanında sizin için Alışveriş Kulüpleri editörleri tarafından seçilen özel kampanyalar da mevcut. İstediğiniz kategoriden ürünleri de ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Bu da sizin için seçimi kolaylaştırıyor. 

Yakın zamanda dikey e-ticaret sitelerinin hızla artmasına Alışveriş Kulüpleri kayıtsız kalmadı ve bu sitelerin içerisinde yer alan kampanyaları da yayınlamaya başladı. Buna da Divas Pırlanta kampanyalarını örnek verebiliriz. Edindiğim bilgilere göre de dikey e-ticaret sitelerinin sayısı da zamanla hızla artacak. 

Alışveriş Kulüpleri’nin çok da şirin bir blogu var. Onu da takip etmenizi öneririm 🙂